Golden Ticket W70
1 Octombrie, 16:00
Anim’est #10
2 invitații duble generale // 2-11 Octombrie
Maraton @ Complex Sunrise Ciric
2 invitații duble // 3 Octombrie
Dracula Film Festival @ Brașov
1 abonament dublu // 7-11 Octombrie
MIORITMIC @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
1 abonament simplu // 9-10 Octombrie
Ed Rush / Praslesh / Gescu @ Mioritmic 2015
Rhadoo, pedro, gescu @ mioritmic-, aleea muzeuleu etnografic, cluj
Rhadoo, pedro, gescu
Pingback: Golden Ticket W70 – Winners! | Feeder
Praslesh,Kozo,Vincentiulian @Maraton,Complex Sunrise Ciric
Jon Hopkins, Howling, Petre Inspirescu – Anim’est #10
Argatu, Suie Paparude, Parov Stelar – Anim’est #10
Praslesh , Kozo , Vicentiulian – Maraton , iasi
Netsky, Arapu, Nastia – MIORITMIC @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
Fumiya Tanaka, Petre Inspirescu, Thomas Melchior – Mioritmic
Carl Craig, wAFF, Robert James at Mioritmic
Armin van burren, Wilkinson, Pendulum – Mioritmic
Carl Craig ▼
wAFF ▼
Robert James ▼
at Mioritmic
Gotan Project, Hindi Zahra, Balanescu Quartet @ Anim’est #10
Hozier, Arctic Monkeys, Luciano – Anim’est #10
Praslesh, Kozo, Vincentiulian@Maraton, Complex Sunrise Ciric
FourTet, Florence and the Machine, Angus and Julia Stone
Raresh, Praslea, Barac – Mioritmic
Raresh, Praslea, Thomas Franzmann aka Zip – Mioritmic
Florence and the Machine, Andy Stott, Nick Cave & The Bad Seeds
@ Anim’est #10
the martinez brothers, maceo plex, adam beyer – MIORITMIC @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
The Nuggers, Alexander Bălănescu, Semiosis
@Anim’est
Dirty Granny Tales, DJ Vasile , Matze
Hozier, Max Cooper, Cosmin TRG
Anim’est #10
Barac, Villalobos, Aleka – MIORITMIC @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
Ta-ku, Disclosure, Claptone – Dracula Film Festival Brasov
Raresh, Praslea & Rhadoo – Maraton @ Complex Sunrise Ciric.
•Richie Hawtin
•Markus Homm
•Mathias Tanzmann
◀MIORITMIC @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj▶
jon hopkins, nils frahm, nathan fake – MIORITMIC @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
Florence and the Machine, First Aid Kit, John Newman – Anim’est #10
Pablo Bolivar, High Contrast, London Elektricity –
Nastia, Rhadoo, Barac – Mioritmic @Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
nathan fake, jon hopkins, nils frahm – MIORITMIC @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
Andy Stott, Younger Brother, Soul Clap + http://www.feeder.ro/2015/10/02/animest-10/
Ricardo Villalobos , Raresh , Marco Carola . Mioritmic
Netsky, Subcarpati, Barac
MIORITMIC @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
Netsky , Wilkinson si Congo Natty . MIORITMIC @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
Maraton @ Complex Sunrise Ciric Iasi. Invitati: Praslesh, Kozo, Vicentiuiulian
Presley, Jackson, Winehouse
Anim’est #10
Mioritmic @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
k-lu, ada milea, argatu’
Anim’est
Praslesh, Kozo, Vincentiulian, Maraton @ Complex Sunrise Ciric
Subcarpati, Les Elephantes Bizzares, Loco dice, Anim’est#10
Arctic Monkeys, Florence and the Machine, Maria Raducanu
Alexandrina, Muse, Kings of Leon, Anim’est #10
Suie Paparude, Moonlight Breakfast, Florence and the Machine, Anim’est10
ARGATU’, Maduk, Fred V & Grafix – MIORITMIC @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
Dj Hazard, Icicle, Paul Ritch – MIORITMIC @Aleea Muzeului Etnografic Cluj
Priku, Rhadoo, Loco dice – Mioritmic @Aleea Muzeului Etnografic Cluj
Andy Stott, Younger Brother, Soul Clap + http://www.feeder.ro/2015/10/02/animest-10/
Petre Inspirescu
Mihigh
Paco Osuna – Mioritmic @Aleea Muzeului Etnografic,Cluj
Petre Inspirescu
Mihigh
Paco Osuna
KnotK, fanfarlo, jamie xx
@Anim’est #10
Nastia, Rhadoo, Barac – Mioritmic @Aleea Muzeului Etnografic, Cluj
Andy Stott, Younger Brother, Soul Clap
ZIP, Move D, Vakula- Mioritmic
Semiosis, Luiza Zan, Dirty Granny Tales
Anim’est #10
Maraton @ Complex Sunrise Ciric Iasi. Invitati: Praslesh, Kozo, Vicentiuiulian
Luiza Zan, Dan Byron, Andi Vasluianu
Animest
Andy Stott, Younger Brother, Soul Clap – MIORITMIC @ Aleea Muzeului Etnografic, Cluj